S první zásilkou jsme vyjeli koncem roku 2009, za tuto dobu co provozujeme autodopravu jsme přepravili nespočet zásilek, najeli x milionů kilometrů, poznali spousty míst, ale také se potkali s několika dlužníky. Žijeme v době a státě, kde ne vždy dostaneme zaplaceno za vše co jsme si odpracovali. Odvětví autodopravy je plné různých nástrah ve formě skrytých jedinců, kteří prostě platit nebudou a nebudou.

Proto jsme se rozhodli jako poděkování za spolupráci těmto jedincům udělit ocenění za jejich nauku o PODNIKÁNÍ BEZ PLACENÍ. Jména jsou pochopitelně fiktivní a v souladu s GDPR.

Takže ocenění za nauku o PODNIKÁNÍ BEZ PLACENÍ získávají:

  1. místo Zdenda Šutera – jednatel Zdeneks Interiér 20.570,- od 11.12.2016. Navrhujeme na ocenění krále lhářů a podvodníků, opravdu velmi pěkný styl ve lhaní a od tohoto muže se můžeme všichni učit.
  2. místo LW Cargo Brno a velký sympaťák jednatel Peťka Hodovanec 11.05.2018 (cenu raději nezveřejňujeme, nebudeme si kazit den). Společnost přepsána na bílého koně a Peťka jede dál. Je to náš rekordman a za to si určitě zaslouží velký respekt.
  3. místo Vojtík Palík ze spol. My Kurýr oceňujeme styl za lhaní z očí do očí, to opravdu neumí každý. Na obranu toho muže musíme uvést, že zaplatil půlku faktury za což jsme opravdu vděčni. Ta druhá část 5868,- je v nedohlednu od 11.4.2018.

 

To je vše z první části o nauce o PODNIKÁNÍ BEZ PLACENÍ a věříme, že pokud budete mít zájem výše uvedení lektoři se Vám budou věnovat.

 

Pro dnešek se rozloučíme s citátem:

podnikání je krásná věc, ale nesmíte narazit na debily.

Petr Paar jednatel společnosti