Expresní dodávková autodoprava

Naše společnost Vám zajistí přepravu zásilek na místo určení v co nejkratším možném čase. Specializujeme se na expresní přepravy v rámci celé EU, především pak na I,F,D, ale i Skandinávii, země BeNeLux a to jak celovozové, tak i kusové či dokládkové zásilky.

Ve svém oboru chceme jednoznačně vynikat. Víme, že je stále možnost něco zdokonalit a snažíme se být o krok napřed před svoji konkurencí. Svých zákazníků si velmi vážíme a největším vyznamenáním pro nás je, když našich služeb využívají opakovaně. Využijte jich i Vy a sami budete moci naše kvality posoudit.

Naší silnou stránkou je vysoká spolehlivost, klademe velký důraz na rychlé a včasné doručení zásilek a jsme schopni jednat operativně. Aby byly zásilky doručeny nepoškozené a v termínu, dbáme na spolehlivost všech našich vozidel a perfektní znalost daného státu odpovědným řidičem. Řidiči mají všichni úplné střední vzdělání a základní znalost AJ nebo NJ.


Jsme váš spolehlivý partner pro přepravu v rámci EU

Dnes už to pochopitelně nejde bez flexibility, ochoty a vstřícné ceny to je náš standart, ale vždy se snažíme udělat něco navíc:

– na vyžádání dostane zákazník přístup do aplikace sledování vozidel online.
– oznámení o naložení/vyložené zakázky formou SMS.
– fakturace i pro novou firemní klientelu se splatností až 14 dní.
– skladování zboží.
– individuální přístup.
– diskrétnost.

Cena přepravy zboží závisí na velikosti zásilky, její váze, termínu doručení, vzdálenosti a v neposlední řadě na pravidelnosti přepravy, takové zásilky zvýhodňujeme.
Cenovou kalkulaci Vám zašleme po zpracování na e-mail, nebo vám ji sdělíme telefonicky.

Přepravujete zboží pravidelně ?
Oslovte nás a pokusíme se skloubit Váš náklad s našimi denními linkami.

Nyní nabízíme volná místa pro Váš náklad na každodenních trasách za zvýhodněné ceny.

Katowice - Ostrava - Olomouc - Vyškov - Brno.
Vídeň - Mikulov - Brno.

PLATÍ NEJEN PRO #SPEDICE